Programy dla Firm

Poza sprzedażą i serwisowaniem kas fiskalnych  zajmujemy się również dystrybucją różnorodnego oprogramowania do nich. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. nowoczesne systemy kasowe i programy magazynowe.

Dostępne nowoczesne systemy kasowe sprawdzają się doskonale w punktach handlowych odznaczających się zróżnicowanym natężeniem ruchu. Można z nich korzystać zarówno w kioskach i salonikach prasowych, jak i dużych hipermarketach. W sklepach wielkopowierzchniowych, takich jak supermarkety, sklepy spożywcze czy odzieżowe, programy magazynowe są niezastąpione do prowadzenia bieżącej działalności.

Programy magazynowe

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz programów magazynowych. Ich użycie pozwala na łatwe i efektywne zarządzanie stanami magazynowymi. Gwarantujemy pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania i – w razie wystąpienia takiej potrzeby – jego instalacji. Jesteśmy profesjonalistami, co oznacza, że wszystkie powierzone zadania związane z programami magazynowymi, małymi kasami fiskalnymi i innymi urządzeniami realizujemy z dużym zaangażowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty programów magazynowych i systemów kasowych.

Wszystkie 8 produkty