Kasy systemowe

W naszej firmie 3XL System oferujemy niezawodne kasy systemowe. Głównym obszarem naszej działalności jest Łódź, ale do skorzystania z naszej oferty zachęcamy również przedsiębiorców z innych części Polski. Prowadzimy sprzedaż kas takich uznanych producentów jak Posnet, Elzab, Novitus. Dostępne w naszym asortymencie kasy systemowe pozwalają na stworzenie elastycznych systemów kasowych, wyróżniają się maksymalnym komfortem obsługi oraz ergonomią w trakcie pracy w punktach handlowych. Prowadzimy również profesjonalny serwis urządzeń fiskalnych .

W kasach systemowych można zapisać szereg danych – dziesiątki tysięcy produktów, różne waluty. Urządzenia tego typu oferują również szereg innych funkcji, między innymi: możliwość tworzenia elektronicznych kopii paragonów, tworzenie rozbudowanych promocji, rabatowania oraz współpracę z komputerami, wagami i wago-skanerami, a także czytnikami kodów kreskowych.

W razie problemów z doborem odpowiedniego modelu zawsze służymy pomocą. Dobierzemy takie rozwiązania, które będą mogły całkowicie spełnić Państwa oczekiwania, także pod kątem cenowym.

3XL System, to przede wszystkim niezawodne kasy systemowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń fiskalnych!

Wszystkie 5 produkty