rysunek witryny sklepu

O firmie

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która oferuje produkty najbardziej uznanych producentów na rynku. Wśród firm, z którymi współpracujemy znajdują się m. in. Elzab, iPOS, Novitus czy Posnet. Mając na uwadze stale zmieniające się potrzeby staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie poszerzać listę oferowanych przez nas produktów. Dzięki temu możemy zagwarantować szeroką ofertę dostępnych urządzeń.

Wśród dostępnych produktów znajdą Państwo m. in. kasy mobilne, systemowe kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe i elektroniczne, a także akcesoria do kas fiskalnych. Oferowane przez nas produkty znajdą zastosowanie w wielu branżach tj. Sklepy spożywcze i monopolowe, taksówki czy stacje benzynowe. Służymy również swoją wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem, przy doborze odpowiednich produktów do danych usług.

Świadczymy również usługi serwisowe kas fiskalnych i innych urządzeń biurowych w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i również pogwarancyjnego. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami – udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat serwisu kas fiskalnych i zakresu usług.

dłoń wyjmująca pieniądze z szuflady kasy fiskalnej
klientka rozmawia z ekspedientką
osoba przy klawiaturze kasy fiskalnej

Nowości

kobieta z mikrofonem przy ustach

Dane kontaktowe

3XL SYSTEM SP. Z O.O.
ul. Suwalska 25/27 lok. 16

NIP:729-27-06-258
REGON: 101826294
KRS: 0000521620

Nr rachunku:
41 1440 1231 0000 0000 1735 8014
PKO Bank Polski SA

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło