Kasy fiskalne

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór kas fiskalnych. W stałej sprzedaży posiadamy m.in. kasy fiskalne Novitus , kasy fiskalne Posnet, kasy fiskalne Sharp i wiele innych.

Należy wiedzieć, że wybór odpowiedniej kasy fiskalnej nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Na rynku znaleźć można obecnie wiele różnych modeli, a to, który sprawdzi się najlepiej w przypadku naszej działalności zależy przede wszystkim do naszych potrzeb i rodzaju prowadzonego przedsiębiorstwa.

Kasa fiskalna – komu jest potrzeba?

Kasa fiskalna to urządzenie, które służy do ewidencjonowania sprzedaży. Do jej posiadania zobowiązane są podmioty gospodarcze prowadzące sprzedaż towarów i usług dla klientów indywidualnych. Polski ustawodawca nakłada obowiązek posiadania kasy na podmioty gospodarcze, które przekroczyły dochód dwudziestu tysięcy złotych netto na rok (w przypadku firm nowych) oraz takich, które przekroczyły czterdzieści tysięcy złotych netto na rok ( w przypadku firm istniejących na rynku dłużej niż rok). Dodatkowo ustawa określa również, że firmy działające w określonych branżach muszą posiadać kasę fiskalną niezależnie od uzyskiwanych dochodów. Mowa tu chociażby o korporacjach taksówkarskich.

1-12 z 34 produktów