Kasy fiskalne

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór kas fiskalnych. W stałej sprzedaży proponujemy m.in. kasy fiskalne Novitus, kasy fiskalne Posnet, kasy fiskalne Sharp, Elzab i wiele innych.

Warto wiedzieć, że wybór odpowiedniej kasy fiskalnej nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Na rynku znaleźć można obecnie wiele różnych modeli. Kasy fiskalne Sharp czy kasy fiskalne Posnet? Różnica pomiędzy urządzeniami polega nie tylko na kwestiach wizualnych. To, czy dana kasa fiskalna sprawdzi się w przypadku konkretnej działalności, zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonego przedsiębiorstwa.

Kasa fiskalna – komu jest potrzebna?

Kasa fiskalna to urządzenie, które służy do ewidencjonowania sprzedaży. Do jej posiadania zobowiązane są podmioty gospodarcze prowadzące sprzedaż towarów i usług dla klientów indywidualnych. Polski ustawodawca nakłada obowiązek posiadania kasy fiskalnej na podmioty gospodarcze, które przekroczyły dochód dwudziestu tysięcy złotych netto na rok (w przypadku firm nowych) oraz takich, które przekroczyły czterdzieści tysięcy złotych netto na rok (w przypadku firm istniejących na rynku dłużej niż rok). Dodatkowo ustawa określa, że firmy działające w określonych branżach muszą mieć kasę fiskalną niezależnie od uzyskiwanych dochodów. Mowa tu chociażby o korporacjach taksówkarskich. Przedsiębiorcy mogą wybrać kasy fiskalne Elzab czy kasy fiskalne Sharp małe lub średnie. W sprzedaży mamy też mobilne kasy fiskalne. Nasi specjaliści ułatwią wybór najlepszych urządzeń i dopasują je do profilu oraz zakresu działalności, jaką Państwo prowadzą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

1-12 z 46 produktów