Czytniki kodów kreskowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie odczytu kodów kreskowych, w tym nowoczesne czytniki kodów. Łódź to główny obszar naszego działania, ale przenośne kasy fiskalne i inne urządzenia możemy wysłać w każde miejsce w Polsce. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Dodatkowo informujemy, że zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne i konkurencyjne ceny czytników kodów.

Nasza oferta czytników kodów

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowoczesne czytniki kodów. Wśród urządzeń służących do odczytywania kodów kreskowych znajdują się:

• czytniki kodów kreskowych,
kolektory danych,
• sprawdzarki cen,
• drukarki etykiet,
• drukarki kart.

W stałej sprzedaży mamy urządzenia firm DATALOGIC oraz HONEWYEL. Użycie czytników kodów kreskowych oraz innych dostępnych w naszej ofercie akcesoriów do kas fiskalnych pozwoli Państwu na podwyższenie poziomu obsługi handlowej i serwisowej w firmie.

Prezentujemy szeroką gamę czytników kodów oraz pozostałych urządzeń renomowanych producentów, które pozwalają na szybkie i niezawodne tworzenie i sczytywanie danych. Są to między innymi czytniki kodów kreskowych: ręczne, prezentacyjne i przemysłowe. Oferujemy również modele bezprzewodowe i przeznaczone do zabudowy, w tym laserowe czytniki kodów jednoliniowe oraz wieloliniowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.