Czytniki kodów kreskowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie odczytu kodów kreskowych, w tym nowoczesne czytniki kodów. Łódź to główny obszar naszego działania, ale swoje artykuły możemy wysłać w każde miejsce w Polsce. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Dodatkowo informujemy, że zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowoczesne urządzenia służące do odczytywania kodów kreskowych, w tym m.in.:

  • czytniki kodów kreskowych
  • kolektory danych
  • sprawdzarki cen
  • drukarki etykiet
  • drukarki kart

W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia firm DATALOGIC oraz HONEWYEL. Użycie czytników kodów kreskowych oraz innych dostępnych w naszej ofercie akcesoriów do kas fiskalnych pozwoli Państwu na podwyższenie poziomu obsługi handlowej i serwisowej we własnej firmie.

Prezentujemy szeroką gamę urządzeń renomowanych producentów, które pozwalają na szybkie i niezawodne tworzenie i sczytywanie danych. Są to między innymi czytniki kodów kreskowych: ręczne, prezentacyjne i przemysłowe. Posiadamy również modele bezprzewodowe i przeznaczone do zabudowy, w tym również modele laserowe jednoliniowe oraz wieloliniowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.