W dobie bankowości elektronicznej i płatności bezgotówkowych posiadanie terminala płatniczego jest niemal koniecznością. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o tego typu urządzenia.

Obecnie w terminale kart płatniczych wyposażone są nie tylko duże punkty handlowe, ale również niewielkie sklepy czy punkty usługowe. Z uwagi na rosnące zainteresowanie płatnościami elektronicznymi oraz rozwój płatności bezgotówkowych odpowiedź producentów terminali płatniczych jest dość oczywista. Dostępne na rynku urządzenia do płatności bezgotówkowej możemy podzielić na stacjonarne i przenośne terminale płatnicze. Urządzenia poszczególnych producentów różnią się również rodzajem łącza wykorzystywanym do komunikacji z systemem bankowym.

Zalety terminali płatniczych

Do zalet tego rodzaju urządzeń bez wątpienia zaliczyć można komfort przeprowadzania transakcji, ich szybkość oraz obieg bezgotówkowy. Terminale kart płatniczych umożliwiają bezproblemowe płacenie za towar lub usługę zarówno stacjonarnie, jak też w dowolnym miejscu poza siedzibą sklepu czy innego punktu usługowego, handlowego. Dlatego też terminale bez wątpienia stanowią spore udogodnienie nie tylko dla kupujących, ale również sprzedających.

W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne, proste w obsłudze przenośne i stacjonarne terminale kart płatniczych w różnym przedziale cenowym.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.