Jako autoryzowany partner firmy PayTel oferujemy terminale w ramach programu POLSKA BEZGOTÓWKOWA

Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować warunki umowy najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb,  pomożemy w doborze urządzenia, jego instalacji oraz konfiguracji.

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to:

  • brak opłat za dzierżawę każdego terminala przez 12 miesięcy
  • możliwość najmu bez opłat do 3 terminali
  • brak prowizji od transakcji kartami przez 12 miesięcy (do wartości 100.000 zł na terminal)
  • bezpłatna instalacja i szkolenie z obsługi terminali
  • brak wymagań dotyczących minimalnych obrotów na terminalach

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

tel. 502-78-78-42, tel. 508-00-97-97

Program Polska bezgotówkowa

W dobie bankowości elektronicznej i płatności bezgotówkowych korzystanie z terminala płatniczego jest niemal koniecznością. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o tego typu urządzenia.

Obecnie w terminale kart płatniczych wyposażone są nie tylko duże punkty handlowe, ale również niewielkie sklepy czy punkty usługowe. Z uwagi na rosnące zainteresowanie płatnościami elektronicznymi oraz rozwój płatności bezgotówkowych odpowiedź producentów terminali płatniczych jest dość oczywista.
Dostępne na rynku urządzenia do płatności bezgotówkowej możemy podzielić na terminale:

• stacjonarne,
• przenośne.

Terminale kart płatniczych poszczególnych producentów różnią się również rodzajem łącza wykorzystywanym do komunikacji z systemem bankowym.

Zalety terminali płatniczych

Do zalet terminali kart płatniczych bez wątpienia zaliczyć można komfort przeprowadzania transakcji, ich szybkość oraz obieg bezgotówkowy. Terminale umożliwiają bezproblemowe płacenie za towar lub usługę zarówno stacjonarnie, jak też w dowolnym miejscu poza siedzibą sklepu czy innego punktu usługowego albo handlowego. Dlatego też terminale kart płatniczych bez wątpienia stanowią spore udogodnienie nie tylko dla kupujących, ale również dla sprzedających.

W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne, proste w obsłudze przenośne i stacjonarne terminale kart płatniczych w różnym przedziale cenowym. Proponujemy także inne urządzenia do wyposażenia punktów handlowych czy usługowych – kolektory danych oraz kasy fiskalne. Gwarantujemy konkurencyjne ceny klientom w Łodzi i okolicach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.